گردشگری سلامت

خدمات گردشگری سلامت

خدمات درمانی

پکیج مدیکال

معرفی بیمارستان و کلینیک ها

خدمات زیبایی

معرفی پزشک

از صفر تا صد گردشگری سلامت با دکترپیشکار

امروزه جامعیت در ارائه خدمات درمانی به گردشگران خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است. از رزرو هتل تا اخذ ویزا و نوبت ملاقات با پزشک، خدماتی هستند که در قالب پکیج های درمانی مختلف از سوی گروه آریان به گردشگران سلامت پیشنهاد می شوند. همکاری با تسهیل گرهای بخش درمان و شرکت های برتر گردشگری، امکان ارائه ی بهترین خدمات پزشکی را با مقرون به صرفه ترین قیمت ها برای ما فراهم کرده است. مزیت ما ایجاد شبکه ای یکپارچه و متشکل از نیروی های متخصص و تجهیزات مدرن می باشد که از بدو سفر تا دریافت مراقبت های حین و پس از درمان، همراه و همیار بیماران خواهد بود.

در کنار روش های مرسوم گردشگری سلامت که توسط مجموعه های همکار گروه آریان ارائه می گردد، و با توجه به وضعیت سیاسی  ناشی از تحریم های ظالمانه غرب علیه کشور عزیزمان ایران، هلدینگ آریان نوع جدیدی از گردشگری سلامت را جهت رفع محدودیت های ایجاد شده و افزایش درامد ارزی کشور در شرایط خاص امروز معرفی کرده است.

در این مدل، با آماده سازی و تایید اعتبار مدارک کادر درمانی جهت ارائه خدمات در کشور مقصد، تیم پزشکی جهت ارائه خدمات درمانی به صورت موقت و طی قراردادی مشخص به کشور مقصد اعزام می گردند. در این روش، کلیه هماهنگی های لازم با مراکز و پزشک توسط گروه بین الملل هلدینگ آریان صورت می پذیرد.

فرم مشاوره دکترپیشکار