معرفی بیمارستان و کلینیک ها

متن سربرگ خود را وارد کنید

داشتن بیمارستان های مجهز و کلینیک‌های تخصصی، یکی از ضروریات گردشگری درمانی به شمار می‌رود و در واقع تا بیمارستان و کلینیک مجهزی وجود نداشته باشد، عملا امکان ارائه خدمات و فعالیت موفق در زمینه توریسم درمانی فراهم نخواهد شد. کشور ما ایران خوشبختانه از لحاظ امکانات پزشکی، تجهیزات، کلینیک ها، آزمایشگاه‌ها و بیمارستان ها سطح مطلوبی دارد و به استانداردهای جهانی در این زمینه رسیده است.

سطح بالای بهداشت و تخصص پرسنل کلینیک ها و بیمارستان های ایران توانسته نظر گردشگران خارجی را برای انتخاب مراکز پزشکی ایران برای درمان جلب کند. بیمارستان ها و کلینیک ها به طور کلی برای پذیرش بیماران می‌بایست مجوز گردشگری سلامت یا IPD دریافت نمایند و در این صفحه از گروه آریان معروف‌ترین و مجهزترین بیمارستان ها و کلینیک‌های مدیکال توریسم ایران را معرفی کرده‌ایم. شهرهای تهران، شیراز و مشهد از عمده‌ترین شهرهای دارای امکانات بیمارستانی گردشگری درمانی هستند که با بهترین امکانات و با استفاده از پزشکانی حاذق در زمینه‌های مختلف درمانی، آماده میزبانی از متقاضیان خواهند بود.

از معروف‌ترین بیمارستان های گردشگری سلامت در تهران می‌توان به بیمارستان نیکان اشاره کرد که در شمال شرق تهران و محله اقدسیه قرار دارد و با داشتن 270 تخت خواب در رده بهترین بیمارستان های خصوصی تهران شمرده می‌شود. این بیمارستان همچنین مرکز تحقیقات پزشکی ایران نیز به شمار می‌رود و دامنه‌ی گسترده‌ای از فعالیت‌های درمانی در آن انجام خواهد شد. بیمارستان بهمن و بیمارستان گاندی دو مورد دیگر از مشهورترین بیمارستان های خصوصی تهران‌اند که با استفاده از آخرین تکنولوژی، پیشرفته‌ترین خدمات تشخیصی، پزشکی و درمانی را ارائه می‌دهند و در طول مدت فعالیت خود توانسته‌اند دستاوردهای علمی زیادی را از آن خود کنند.

بیمارستان اردیبهشت شیراز نیز به عنوان یکی از بیمارستان‌های تخصصی و فوق تخصصی استان فارس به شمار می‌رود و کادر پزشکی آن متشکل از سرشناس‌ترین اساتید و همکاران جامعه پزشکی هستند. بیمارستان اردیبهشت با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و استانداردهای پزشکی جهان، خدماتی به روز و مطابق با آخرین تکنولوژی پیشرفته را ارائه می‌دهند. کلینیک‌های دندان پزشکی، چشم پزشکی، لیزر، خدمات زیبایی و غیره نیز در شهرهای ایران با پذیرش بیماران توریسم درمانی، سعی در ارائه نوین خدمات پزشکی و درمانی دارند.

یکی از دلایل انتخاب بیمارستان ها و کلینیک ها در ایران را می‌توان قیمت مناسب خدمات درمانی نسبت به سایر نقاط جهان دانست. قیمت‌های رقابتی در کنار تجهیزات مدرن و پیشرفته و با استفاده از تجربه پزشکانی حاذق توانسته رضایت گردشگران را جلب نماید. در صورت داشتن هر گونه سوال، می‌توانید با شماره 91092055-021  تماس بگیرید و سؤالات خود را از کارشناسان دکترپیشکار  بپرسید.

دریافت مشاوره رایگان از دکترپیشکار
مشاوره، راه‌کاری سریع و کارآمد برای موفقیت شما!

فرم مشاوره دکترپیشکار