استخدام پزشکان

خانه | خدمات تخصصی | استخدام پزشک

خدمات کاریابی پزشکان در خارج از کشور

کاریابی پزشکان در خارج از کشور ! آیا می دانید اعزام کادر درمان به خارج از کشور شامل چه مراحلی می شود؟ در حال حاضر، فرایند مهاجرت پزشکان و کادر درمان به کشورهای خارجی، در مقایسه با سال ها قبل، بسیار آسان تر شده است و در مدت زمان کوتاه تری امکان پذیر است؛ به این دلیل که اعزام نیروی کار به خارج از کشور برای پزشکان و کادر درمان، به واسطه مشاوران کاریابی ، انجام می شود. ما در تیم دکتر پیشکار، یکی از ارائه دهندگان خدمات اعزام کادر درمان به خارج از کشور، در ارتباط با استخدام پزشک در کشورهای دیگر، راهنمایی های لازم را به شما ارائه کرده ایم، لطفا با ما همراه شوید.

چرا مشاوران دکتر پیشکار، برای کاریابی پزشکان در خارج از کشور؟

مهاجرت کاری پزشکان و استخدام در موقعیت شغلی مطلوب، نیازمند دریافت جاب آفر در کشور مورد نظر است. به این معنا که قبل از اعزام نیروی کار به خارج از کشور، لازم است موقعیت شغلی متناسب با شرایط فرد داوطلب، صلاحیت ها و تجربیات او، وجود داشته باشد. 

خدمات کاریابی پزشکان در خارج از کشور، برای متخصصان و عوامل کادر درمان شرایطی را فراهم می کند تا بتوانند شغل مناسب خود را در خارج از کشور پیدا کنند.

به طور کلی از آنجا که فرآیند اعزام نیروی کار پزشکی به خارج از کشور، قدری پیچیده است، مشاوران و افراد باتجربه که در حوزه مهاجرت فعالیت می کنند، می توانند در ساده سازی مراحل مهاجرت و کاریابی پزشکان در خارج از کشور و یافتن شغل مناسب را برای آن ها نقش موثری داشته باشند.

این حقیقت را نمی توان انکار کرد که بسیاری از مراکز درمانی خارج از کشور به بهره مندی از دانش و تجربه ی پزشکان ایرانی، رغبت بسیاری نشان می دهند و در میان جوامع پزشکان بین المللی، بحث و گفتگو در ارتباط با جذب و پذیرش پزشکان ایرانی بسیار داغ است.

خدمات کاریابی پزشکان در خارج از کشور

در این میان مسئله ی شناسایی موقعیت های شغلی مناسب جهت استخدام پزشکان مطرح می شود که با چالش های خاص خود همراه است. ما در تیم مشاوران دکتر پیشکار، با دریافت اطلاعات پزشکانی که داوطلب مهاجرت هستند، و با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت پزشک، فرایند شناسایی و گزینش را در مرکز درمانی خارج از کشور، که با ما طرف قرارداد هستند، آغاز خواهیم کرد؛ و از این طریق شما می توایند در یکی از بهترین موقعیت های شغلی مناسب خود در کشور مورد نظرتان مشغول به کار شوید.

آشنایی با فرایند استخدام و کاریابی پزشکان در خارج از کشور

خدمات کاریابی پزشکان در خارج از کشور

جهت استخدام در مراکز درمانی خارج از کشور، پزشکان و عوامل کادر درمان می بایست رزومه خود را برای ما ارسال نمایند. پس از آن فرایند بررسی اطلاعات شما، توسط مشاوران و متخصصان ما آغاز خواهد شد. ما با اطلاع کامل از آمار نیروی کار در مراکز درمانی داخل و خارج از کشور، اقدامات لازم را جهت استخدام کادر درمان به صورت پاره وقت و تمام وقت، انجام خواهیم داد.

توجه داشته باشید، از آنجا که یک رزومه ی قوی، نقش قابل توجهی در کیفیت فرایند کاریابی و استخدام پزشک خواهد داشت، چنانچه هنوز رزومه استانداری برای خود تهیه نکرده اید، از طریق لینک زیر به صورت رایگان برای ساخت رزومه اقدام نمایید، تا از این طریق شانس خود را برای اخذ پذیرش نهایی به حداکثر برسانید. 

ما با آگاهی کامل از موارد پراهمیت در رزومه پزشکان و کادر درمان برای ساخت رزومه تخصصی حرفه ای برای شما  اقدام  خواهیم کرد.

پس از تایید رزومه و دریافت تاییدیه ابتدایی توسط هیئت نظارت بر استخدام کادر درمان، معمولا برای شرکت در مصاحبه ی آنلاین و غیر حضوری، از پزشک محترم دعوت به عمل خواهد آمد. همچنین فرایند آماده سازی مدارک مورد نیاز می بایست بصورت موازی دنبال شود تا در زمان اخذ پذیریش نهایی وفقه ای در مدت زمان تعیین شده برای استخدام پزشک ایجاد نشود. به این ترتیب شما می توانید از طریق دریافت خدمات مشاوره ای در مسیر مهاجرت کاری خود، احتمال بروز هرگونه مشکل را به حداقل برسانید و بر مشکلات و موانع راه با کمک افراد متخصص و کاردان، فائق آیید.

از توجه و همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم؛ لطفا با ما در تماس باشید و هرگونه سوال یا مشکل را با مشاوران دکتر پیشکار در میان بگذارید. ما با کمال میل پاسخگوی سوالات شما هستیم.

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.