ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات برای پزشکان در سال 2024

ویزای 10 ساله دبی ! در مورد این نوع ویزا اطلاعاتی دارید؟ ویزای طلایی امارات برای پزشکان و متخصصان، فرصتی فوق العاده است تا بتوانند از این طریق به کشور امارات متحده عربی مهاجرت کرده و از فرصت های شغلی بی نظیر در مراکز درمانی این کشور بهره مند شوند! اگر شما یک پزشک هستید و قصد دارید از طریق گلدن ویزای امارات به کشور امارت متحده عربی مهاجرت کنید، این مقاله را با دقت مطالعه کنید؛ ما در گروه دکتر پیشکار، هرآنچه لازم است در مورد دریافت ویزای طلایی امارات برای پزشکان (ویزای 10 ساله دبی) بدانید، درمقاله‌ای که پیش رو دارید ذکر کرده‌ایم. لطفا با ما همراه شوید.

ویزای طلایی امارات برای پزشکان و متخصصان، فرصت‌های ارزشمندی را فراهم می کند تا از طریق آن کادر درمان بتوانند در کشور امارات متحده عربی به کار و فعالیت خود ادامه دهند. از آنجا که حرفه پزشکی در این کشور جز مشاغل بسیار ارزشمند محسوب می‌شود، کشور امارات مزایای متعدد و قابل توجهی برای پزشکان و خانواده‌های آن ها در نظر گرفته است. به همین دلیل این کشور به مقصدی ارزشمند برای پزشکان و کادر درمان تبدیل شده است؛ مکانی که می‌توانند در آن سطح کیفی زندگی حرفه‌ای خود را ارتقا بخشند.

ویزای 10 ساله دبی : فرایند کلی دریافت ویزای طلایی دبی برای پزشکان چیست؟

قبل هر چیز باید بگوییم ویزای طلایی دبی تنها برای گروه خاصی از افراد از جمله سرمایه گذاران، استعدادهای درخشان و افراد ممتاز، مخترعین، پزشکان، ورزشکاران و به طور کلی افراد برجسته و موفق در حوزه‌های خاص صادر می‌شود. توجه داشته باشید، ویزای طلایی امارات برای پزشکان و متخصصان جهت اقامت در کشور امارات متحده عربی و برای مدت زمان مشخص (5 تا 10 سال) صادر می‌شود.

آیا می‌دانید ویزای طلایی امارات برای پزشکان ، از نظر ارزش و اهمیت برابر با ویزای طلایی صادر شده توسط دولت امارات برای استعدادهای درخشان و افراد ممتاز از سراسر جهان می‌باشد؟ اگر شما یک پزشک هستید و به هر دلیل قصد دارید به امارات متحده عربی سفر کنید، دریافت ویزای طلایی امارات را در اولویت کار خود قرار دهید؛ در واقع پزشکان از طریق این نوع ویزا می‌توانند برای اقامت بلند مدت و مهاجرت کاری به کشور امارات اقدام نمایند.

ویزای 10 ساله دبی برای پزشکانی صادر می‌شود که واجد شرایط کار در یکی از مراکز بهداشتی معتبر در امارات متحده عربی هستند و از سوی یکی از این مراکز درمانی دعوت به کار شده‌اند؛ همچنین  لازم است بدانید فرایند صدور ویزای طلایی برای پزشکانی که در حال حاضر مقیم کشور امارات متحده عربی هستند، بسیار آسان‌تر می‌باشد. به منظور آگاهی از  شرایط اخذ ویزای طلایی امارات برای پزشکان و متخصصان، یا اطلاع از هزینه دریافت گلدن ویزای امارات برای پزشکان، همچنان همراه ما باشید.

برای دریافت ویزای طلایی همین الان اقدام کنید!

جهت آشنایی کامل با مراحل دریافت گلدن ویزا دبی و اخذ اقامت 10 ساله، با ما در ارتباط باشید؛ ما در کنارتان هستیم تا با آسودگی خاطر در مسیر مهاجرت قدم بردارید!
ویزای 10 ساله دبی

دریافت ویزای طلایی امارات شامل یک فرایند کلی می‌باشد که طی مراحل زیر انجام می‌شود:

  • اخذ مجوز پزشکی از وزارت بهداشت و درمان دبی یا ابوظبی
  • ارائه مدارک مربوطه و قبولی در آزمون‌های بین المللی پزشکی
  • دریافت نامه تایید مشخصات هویتی و صلاحیت حرفه‌ای پزشک
  • و …

ما در تیم دکتر پیشکار متشکل از کارشناسان برجسته و کارآزموده، سال‌هاست که در حوزه کاریابی بین المللی مشغول به فعالیت هستیم. به همین دلیل با تمامی مراحل اخذ گلدن ویزا و چالش‌های موجود در این زمینه، به طور کامل آشنا هستیم. ما با استفاده از دانش و تجربیاتی که در این سال‌ها به دست آورده‌ایم، شما را به طور کامل راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای طلایی دبی برای اقامت بلند مدت در کشور امارات شوید.

دریافت مشاوره رایگان از دکترپیشکار
مشاوره، راه‌کاری سریع و کارآمد برای موفقیت شما!

ملزومات دریافت ویزای 10ساله امارت برای پزشکان

برای مهاجرت و اقامت پزشکان با ویزای طلایی جهت کار در بخش بهداشت و درمان امارات متحده عربی لازم است مجوز کار دریافت کنید؛ فرقی نمی‌کند شما یک پزشک، پرستار، دندانپزشک یا عضوی از کادر درمان باشید، در هر صورت برای کار در کشور امارات متحده عربی، دریافت مجوز کار الزامی است. لازم است بدانید شرایط دریافت مجوز کار، بسته به مراکز درمانی و محل آن متفاوت است.

همانطور که می‌دانید کشور امارات از 7 امارات مختلف تشکیل شده است که عبارتند از: أبو ظبی، دبی، الشارجه، عجمان، ام القیوین، رأس الخیمه و الفجیره؛ که دریافت ویزای طلایی برای اقامت در هر کدام از این امارت‌ها شرایط خاص خود را دارد و اطلاع از شرایط و ضوابط اخذ مجوز در هر یک از این هفت امارت، اهمیت ویژه‌ای دارد.

به طور کلی می‌توان گفت، از مهم‌ترین موارد مربوط به شرایط اخذ ویزای طلایی امارت برای پزشکان جهت کار در این کشور این است که پزشک باید از دانشگاه یا موسسه علمی معتبر فارغ التحصیل شده باشد؛ علاوه بر این تجربیات بالینی پزشک و سوابق علمی-پژوهشی او نیز در نظر گرفته می‌شود.

مدارک لازم جهت اخذ گلدن ویزای امارات برای پزشکان

برخی از مهم‌ترین اسناد و مدارک جهت ثبت نام ویزای طلایی امارات برای پزشکان، به منظور کار در مراکز بهداشتی امارات متحده عربی به شرح زیر می‌باشد:

  • پاسپورت معتبر
  • عکس مناسب
  • دریافت مجوز طبابت
  • گواهی عدم سوء پیشینه پزشکی
  • و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات مربوط به مدارک لازم جهت دریافت ویزای طلایی امارات برای پزشکان، با ما در ارتباط باشید.

گلدن ویزای امارات برای پزشکان

مزایای ویزای طلایی امارات برای پزشکان

اولین و مهم‌ترین مزیت دریافت ویزای طلایی امارات برای پزشکان می‌توان به امکان اقامت پزشک همراه با خانواده اشاره کرد. ویزای طلایی دبی برای پزشکان فرصتی را فراهم می‌کند تا بتوانند در محیطی بین‌المللی، کاملا متفاوت، و پیشرفته به کار و فعالیت بپردازند و از این طریق زندگی حرفه‌ای خود را متحول سازند. مزایای ویزای طلایی امارات شامل موارد زیر می‌باشد:

برای دریافت ویزای طلایی امارات نیازی به اسپانسر اماراتی نیست

یکی از چالش‌های اصلی دریافت ویزا برای اقامت در کشوری دیگر، داشتن اسپانسر است. اما دریافت ویزای طلایی دبی برای پزشکان از این قائده مستثنی ست. طبق قوانین ارائه شده از سوی دولت امارات، دریافت ویزای طلایی امارات برای افرادی که مقیم کشور امارات نیستند،  بدون اسپانسر اماراتی، امکان پذیر است و دارندگان این نوع ویزا می‌توانند به راحتی در امارات به کار و تحصیل بپردازند.

بهره مندی از استانداردهای زندگی ایمن و پایدار

افرادی که ویزای طلایی امارات را دریافت کرده‌اند، بدون در نظر گرفتن ملیت شان می‌توانند از شرایط زندگی پایدار در این کشور بهره‌مند شوند. به علاوه به این دلیل که امارات، کشوری امن است، افرادی که گلدن ویزای دبی را در اختیار دارند می‌توانند زندگی در محیطی امن را تجربه کنند.

امکان افتتاح چندین حساب بانکی بین المللی

از جمله مهم‌ترین مزیت‌های افتتاح حساب بانکی بین المللی، افزایش امنیت مالی است؛ به علاوه، امکان بهره‌وری و تنوع مالی بیشتری برای دارندگان این نوع جساب ها وجود دارد. همچنین فرد می‌تواند از این طریق در بازارهای جهانی حضور فعال‌تری داشته باشد. به طور کلی می‌توان گفت افتتاح چندین حساب بانکی بین المللی برای هر فردی که در یک کشور خارجی یک موقعیت برد-برد است.

امکان سفر به مکان های مختلف در کشور امارات

دارندگان ویزای طلایی امارات از فرصت سفر، تحصیل و کار در سراسر کشور امارات بهره‌مند خواهند شد. شهرهای مدرن و پیشرفته در این کشور از جمله دبی و ابوظبی، امارات را به یک مقصد گردشگری محبوب برای افرادی که از سراسر جهان به این کشور سفر می‌کنند تبدیل کرده است.

اقامت ده ساله در امارات

دارندگان ویزای طلایی دبی می‌توانند 5 تا 10 سال در کشور امارات اقامت داشته باشند. جالب است بدانید پس از گذشت 10 سال، این نوع ویزا قابل تمدید است و افراد واجد شرایط از جمله کارآفرینان، پزشکان، استعدادهای درخشان، ورزشکاران و … که به نوعی می‌توانند در توسعه و پیشرفت اقتصادی و علمی امارات تاثیرگذار باشند می‌توانند برای تمدید ویزای طلایی امارات اقدام نمایند.

معاف از پرداخت مالیات

دارندگان ویزای 10 ساله دبی معاف از پرداخت مالیات بردرآمد هستند؛ به این معنا که بابت درآمدهای شخصی خود لازم نیست به دولت امارات مالیات بپردازند. این مزیت به همراه سایر مزایای گلدن ویزا، امارات را به یک مقصد جذاب برای سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و افراد با تخصص‌های ویژه تبدیل کرده است.

مهاجرت و اقامت پزشکان با ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات برای پزشکان

ویزای طلایی امارات برای پزشکان (ویزای 10 ساله دبی) یک ویزای اقامت طولانی مدت است که دریافت آن برای افرادی از قبیل سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و افراد با حرفه و تحصص خاص(استعداد درخشان) امکان پذیر می‌باشد. دریافت گلدن ویزا امارات برای تمامی کسانی که قصد دارند زندگی شاد و مفرحی را در امارات تجربه کنند و سختی‌های راه تنها تلنگری برای رشد و ارتقا آن‌ها باشد، به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده است. ما در گروه مشاوران دکتر پیشکار در کنار شما هستیم تا بتوانید رویاهای طلایی خود را به حقیقت تبدیل کنید و تجربه‌ای شیرین از کار و زندگی در کشور امارات متحده عربی داشته باشید.

سوالات متداول

از توجه و همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید و هرگونه سوال یا مشکل را با مشاوران و متخصصان ما در میان بگذارید.

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

فرم مشاوره دکترپیشکار