ویزای طلایی امارات

مزایای ویزای طلایی امارات برای پزشکان در سال 2024

در اینجا ما به شما 5 دلیل اساسی که چرا پزشکان باید برای ویزای طلایی امارات در سال 2024 درخواست دهند را ارائه می کنیم. قبل از آن موارد مورد نیاز واجد شرایط بودن پزشکانی که مایل به دریافت ویزای طلایی امارات هستند را بررسی می کنیم.

برای درخواست ویزای طلایی امارات، معیارهایی وجود دارند که باید رعایت شوند. به عنوان یک پزشک، در صورت داشتن موارد زیر، واجد شرایط دریافت ویزای طلایی هستید:

  • تخصص در زمینه های پزشکی، مانند فن آوری نوآورانه، علم، و مراقبت های بهداشتی
  • پزشکان دارای مجوز از مراکز بهداشت امارات نیز می توانند از جولای 2023 تا سپتامبر 2024 برای ویزای طلایی امارات درخواست دهند.
  • پزشکانی که مجوزها را از نهادهای نظارتی بهداشت در امارات دریافت کرده اند.

5 مزیت ویزای طلایی امارات در سال 2024 برای پزشکان اکنون که معیارهای واجد شرایط بودن برای درخواست ویزای طلایی امارات را برای پزشکان می دانید مزایای آن را بررسی کنیم.

اقامت ده ساله امارات

فردی که ویزای طلایی دبی را داشته باشد می تواند اقامت 10 ساله کشور امارات را داشته باشد. اگر ویزای طلایی دارید، می توانید از مزایای 0٪ مالیات شرکتی و درآمد بهره مند شوید. علاوه بر این، ایجاد کلینیک پزشکی شما در سراسر کشور امارات با داشتن ویزای طلایی بسیار همراه خواهد بود.

نیازی به داشتن اسپانسر اماراتی نمی باشد

سخت ترین چالشی که در هنگام درخواست ویزای اقامت برای امارات باید با آن روبرو می شوید، پیدا کردن اسپانسر اماراتی است اما در مورد ویزای طلایی دبی برای پزشکان اینطور نیست. چارچوب جدید ارائه شده ویزای طلایی امارات به خارجی ها این اجازه را می دهد بدون نیاز به اسپانسر اماراتی در امارات زندگی، تحصیل و کار کنند.

استاندارد های زندگی ایمن و پایدار

همه افراد دارای ویزای طلایی بدون در نظر گرفتن حرفه و ملیت شان خواهان زندگی پایدار استاندارد و مطمئن هستند. اگرچه هر ویزای اقامتی امارات محیط زندگی پیشرفته را ارائه می دهد، اما در مورد ویزای طلایی امارات بیشتر است.

داشتن آزادی جهت باز کردن چندین حساب بانکی

آزاد بودن در راه اندازی چندین حساب بانکی برای هر فردی که در یک کشور خارجی زندگی می کند یک موقعیت برد-برد است. این امر به این دلیل است که هر چه تعداد حساب بانکی های بیشتری داشته باشید، مکان های بیشتری برای پس انداز پول خود خواهید داشت. ویزای طلایی امارات به شما امکان می دهد چندین حساب بانکی در سراسر کشور امارات باز کنید.

داشتن آزادی سفر به سراسر کشور امارات

تصور کنید بیمار شما در منطقه دبی زندگی می کند و شما در یکی از مناطق آزاد هستید. آیا امکان ویزیت بیمار برای شما وجود خواهد داشت؟ بله، این امر در صورت داشتن ویزای طلایی امارات امکان پذیر است. دارندگان ویزای طلایی امارات فرصت سفر، تحصیل و کار آزادانه در سراسر امارات را دارند.

ختم کلام:

در واقع، دارندگان ویزای طلایی امارات در هر بخش، چه در بخش املاک و چه در بخش بهداشت و درمان، دامنه های بی پایانی دارند. بنابراین، اگر پزشک هستید و تمام معیارهای واجد شرایط بودن را دارید، پیشنهاد میشود برای آن درخواست دهید.