ویزای طلایی امارات برای پزشکان و متخصصان خارجی صادر می شود

ویزای طلایی امارات برای پزشکان ! اکوسیستم استارت آپ در امارات متحده عربی با سرعتی بی سابقه پیشرفت کرده است. در همین راستا کشور امارات سعی دارد بهترین و درخشان ترین کارآفرینان را به کشور پویای خود جذب کند. Golden Visa یا همان ویزای طلایی برای خرید ملک و درنتیجه اقامت بلند مدت برای خارجیان در امارات متحده عربی است. ویزای تجاری که زیرمجموعه ی ویزای طلایی است به کارآفرینان خارجی این امکان را می دهد تا در امارات کار کنند درحالی که آینده ی خود و خانوداه شان تضمین شده است. تا انتهای این خبر با دکتر پیشکار همراه باشید.

ویزای طلایی امارات برای پزشکان و متخصصان خارجی

روز یکشنبه 15 نوامبر، شیخ محمد بن راشد معاون حاکم دبی، از اقدام سراسری خبر داد؛ در این اقدام کشور امارات طرح جدیدی را برای ویزای طلایی اعلام کرده است. طبق این طرح، امارات در ماه آینده سیستم ویزای طلایی 10 ساله را به شکل قابل توجهی گسترش می دهد تا تمام پزشکان، دارندگان دکترا و کارگران بسیار ماهر را به این کشور جذب کرده و آن ها را تشویق کند مدت زمان بیشتری در این کشور زندگی و به پیشرفت روز افزون امارات کمک کنند.

ویزای طلایی امارات برای پزشکان صادر می شود

ویزای طلایی امارات مشمول همه ی پزشکان می شود و هر پزشک، واجد شرایط دریافت ویزای بلند مدت امارات می باشد.

علاوه بر پزشکان، تعداد زیادی از دانشمندان و کارشناسان داده و دارندگان مدرک دکترا می توانند به راحتی از شرایط ویزای طلایی بهره مند شوند و نیز از اقامت طولانی مدت در امارات اطمینان حاصل کنند. همچنین ویزای طلایی امارات علاوه بر موارد گفته شده شامل افرادی می شود که دارای سابقه کار یا تحصیل در زمینه مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، بیوتکنولوژی و افراد دارای تخصص در زمینه هوش مصنوعی و برنامه نویسی هستند. شیخ محمد بن راشد گفت: “ما می خواهیم افراد مستعد را در اینجا نگه داریم تا بتوانیم سفر توسعه و موفقیت خود را با هم ادامه دهیم.”

چه کسانی می توانند ویزای طلایی بگیرند؟

طرح اصلی ویزای طلایی امارات در سال گذشته برای سرمایه گذاران برتر، مدیران شرکت ها و دانشمندان ارائه شد و تا ماه آینده به بسیاری از پزشکان نیز ارائه می شود. دکتر Ramanathan Venkiteswaran ، مدیر پزشکی بیمارستان ها و کلینیک های Medcare و Aster ، گفت که تیم های وی از این خبر بسیار هیجان زده شده اند. از زمان شیوع بیماری همه گیر Covid-19 ، پزشکان در خط مقدم مبارزه با این ویروس کشنده بوده اند. بنابراین ویزای تمدید شده فرصتی را برای پزشکان فراهم می کند تا همچنان به مردم خدمت کرده و در همه زمینه های مراقبت از بیمار، برای پیشرفت بیشترتلاش کنند.

در امارات متحده عربی ، وضعیت اقامت یک فرد به طور معمول از طریق ویزای اقامت با کارفرمای او مرتبط می شود. ویزای فرد هر چند سال یک بار نیاز به تمدید دارد و کارمند سابق معمولاً 30 روز مهلت دارد تا ویزای جدید را تأمین یا شغل دیگری پیدا کند. با طرح جدید ویزای طلایی امارات شرایط ویزا تسهیل می شود و موقعیت مناسبی برای پزشکان و کارمندان با تجربه فراهم گردیده است تا برای طولانی مدت و با آسایش خاطر در امارات اقامت کنند.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره دکترپیشکار