پکیج آموزش زبان انگلیسی

دوره مکالمات ضروری ۱

Essential 1

هدف کلی دوره مکالمات ضروری ۱ و ۲

بالا بردن اعتماد به نفس زبان آموز در صحبت کردن به انگلیسی است. همچنین در این دوره با تمرینی برای تقویت شنوایی آشنا می‌شوید که بعد از تنها هشت جلسه با دیدن یک فیلم از حجم جملاتی که درک می‌کنید ذوق زده خواهید شد.

این دوره ۱۰ جلسه و مطالب هر جلسه به صورت زیر می‌باشد:

در جلسه اول ، Greeting ها را به طور کامل یاد می‌گیرید به طوری که بعد از این جلسه می‌توانید مانند یک انگلیسی زبان بومی و محلی با دوستان خود سلام و احوال پرسی کنید.
فرض کنید شما به خانه دوست‌تان رفته‌اید و می‌خواهید بپرسید که: “سیب تو یخچال هست؟”

کمی فکر کنید، جالب است بدانید که همگی جواب‌های زیر غلط می‌باشند:

?Is an apple in the fridge

?Is there an apple in the fridge

?Are any apples in the fridge

?Are some apples in the fridge

این جملات در روزمره بسیار کاربرد دارند، مثلاً وارد کلاس می‌شوید یا می‌خواهید بپرسید آیا صندلی هست؟ یا در سینما می‌خواهید بپرسید آیا بلیط هست؟ ولی متأسفانه معمولاً هیچ یک از زبان آموزان مبتدی قادر به پاسخ دادن به این سوال های ساده نیستند.

به جلسه 2 گوش دهید تا مطلبی را یاد بگیرید که هیچکدام از دوستان شما که سال ها کلاس زبان رفته‌اند بلد نیستند. همچنین در این جلسه به شما تمرینی را خواهیم آموخت که شما می‌توانید در کمتر از دو ماه سطح شنوایی خود را به بیش از دو برابر افزایش دهید.

ادامه بحث شیرین جلسه دوم به صورت کامل در این جلسه است. همچنین مبحث بسیار مهم آدرس‌دهی را در این جلسه می‌آموزید تا دیگر به هیچ وجه در یک کشور خارجی سردرگم نشوید. به طوری که بعد از این جلسه به راحتی می‌توانید به کسی که از شما آدرس مکانی را پرسیده است بگویید: مستقیم می‌روید، سمت چپ، قبل از میدان، بعد از چهارراه، روبروی پمپ بنزین، جنب سوپر مارکت، سمت چپ می‌پیچید تا وارد خیابان توانیر شوید، مسیرتون رو در خیابان ولیعصر ادامه بدین، از پل عابر پیاده عبور کنید، دور برگردان را دور بزنید، به میدان که رسیدید خروجی دوم را خارج شوید.
مبحث بسیار مهم و مودبانه would like را در این جلسه می‌آموزید. بیش از 30 درصد از مکالمات روزمره خودتان را می‌توانید با دانستن این موضوع انجام بدهید.
آنچه در این جلسه می‌آموزید: چند تا زبان بلدین؟ چه غذاهایی بلدین بپزین؟ چه کار‌هایی بلدین؟ دخترتون شنا بلده؟ عصبانی به نظر می‌رسید، چی شده؟ از دست کی عصبانی هستین؟ نگران منید؟ مادرتون نگران کیه؟
جملات امری، امر های مودبانه و رسمی و ساختار پرکاربرد shall را در این جلسه می‌آموزید که تقریباً اکثر زبان آموزان از آن اطلاع ندارند. همچنین یاد می‌گیرید که چگونه در یک آژانس هواپیمایی کلیه صحبت های خود را انجام دهید.
Have got و Has got که از مباحث پرسوال آزمون IELTS هستند را در این جلسه می‌آموزید.
از این جلسه، گرامر زمان ها با زمان حال استمراری شروع می‌شود. شعار ما همواره این است: شما گرامر زبان مادری‌تان را نمی‌دانید، پس چه لزومی دارد که برای یاد گرفتن یک زبان جدید گرامر آن زبان را بدانید؟ ما هیچگاه گرامر را از طریق فرمول به شما یاد نمی‌دهیم بلکه به شما می‌آموزیم که ذهنتان بتواند به طور ناخودآگاه جمله درست را برای شما بسازد. راز صحبت کردن بدون مکث این است که ذهنتان جملات را برای شما بسازد نه اینکه خودتان به صورت آگاه به ساختار هر جمله فکر کنید.
ادامه جلسه پرطرفدار هشت را در این جلسه می‌بینید. در این جلسه زمان حال استمراری کامل می‌شود، همچنین تمام تکنیک های خرید از جمله قیمت پرسیدن، تخفیف گرفتن را در این جلسه می‌آموزید.
با تکنیکی منحصر به فرد، بعد از این جلسه حال ساده را خواهیم آموخت.
در انتهای این دوره غیر حضوری واقعا چه رخ خواهد داد؟

کسانی که این ده جلسه را گذرانده‌‌اند از محتوای این دوره شگفت زده‌اند و گفته‌اند که هیچگاه فکر نمی‌کردیم که بتوانیم به این سادگی انگلیسی را یاد بگیریم و صحبت کنیم.

دیاگرام پیشرفت:

%Listening 0 % ——-> 30

%Speaking 0 % ——-> 30

%Reading 0 % ——-> 10

%Writing 0 % ——-> 10

این بسته برای چه کسانی مفید است؟

این بسته برای تمام کسانی که پرمشغله هستند و می‌خواهند انگلیسی را به طور موثر و در کوتاه مدت بیآموزند مفید است.

هدف این بسته چیست؟

هدف این بسته این است که ایرانیان را با روش لذت بخش یادگیری زبان انگلیسی آشنا کند و کاری کند که ایرانیان با افتخار و سربلندی در عرصه جهانی حضور یابند.

محتویات بسته چیست؟

جزوه، برگه تقلب که حاوی خلاصه ای از کلاس ها می باشد، پنج عدد دی‌وی‌دی تصویری، یک عدد سی‌دی صوت ده جلسه، برگه ثبت فعالسازی معلم خصوصی رایگان

سرفصل های دوره مکالمات ضروری ۱

* Greeting (سلام و احوال­پرسی)

* Identification

* اسامی قابل­ شمارش

* جملات پرکاربرد در صحبت­های روزمره

* اسامی غیرقابل­ شمارش

* فرم سوالی اسامی غیرقابل ­شمارش

* آدرس­دهی

* ساختار Would like

* جملات امری دوستانه

* جملات امری رسمی

* ساختار Shall

* ساختار Let’s

* ساختار Have got/ Has got

* زمان حال استمراری

* فعل­های استثنا در زمان حال استمراری

* تکنیک­های خرید

* زمان حال ساده

دوره مکالمات ضروری ۲

Essential 2

پیش نیاز : ضروری ۱

این دوره، مکمل دوره ضروری یک است. به طور کلی در این دو دوره، زبان آموزان با هر آنچه که برای یک گفتگوی روزمره نیاز است آشنا می‌شوند. زبان آموزانی که این دو دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند در سفر به خارج کشور از قدرت صحبت کردن خود متعجب شده‌اند.

این دوره ۱۰ جلسه و مطالب هر جلسه به صورت زیر می‌باشد:

ادامه بحث کاربردی حال ساده در این جلسه است. در این جلسه با قید‌ های Often ,Sometimes ,Usually آشنا می‌شوید به طوری که به سادگی بتوانید در صحبت های روزمره خود از آنها استفاده کنید.
همانگونه که می‌دانید انگلیسی زبان‌ها تعارف‌های رایج ما را در زبان‌شان ندارند ولی آنچه که به عنوان تعارف در فرهنگ خود دارند را در این جلسه یاد می‌گیرید. تعارف‌هایی مانند بفرمایید چایی‌تون رو میل کنید، اول شما وارد بشین، بفرمایید بنشینید و …

همچنین بخش پایانی حال ساده را در این جلسه یاد می‌گیرید و بعد از این جلسه به راحتی می‌توانید با قید های Always, Ever, Never صحبت کنید.
آنچه که شما به عنوان آینده با آن آشنا هستید ساختار Will است که در زبان انگلیسی کم استفاده می‌شود. در این جلسه با ساختار پرکاربرد آینده قطعی آشنا می‌شوید که از این پس بسیار می‌توانید در صحبت های روزمره از آن استفاده کنید. یکی از مشکلات رایج زبان آموزان، عدم توانایی صحبت راجع به بیماری‌شان است. در بخش دوم کلاس نام بیماری‌ها و طریقه مطرح کردن آنها را به طور کامل یاد می‌گیرید همچنین با ساختار جملات پیشنهادی آشنا می‌شوید.
مبحث بسیار مهم و مودبانه would like را در این جلسه می‌آموزید. بیش از 30 درصد از مکالمات روزمره خودتان را می‌توانید با دانستن این موضوع انجام بدهید.
زمان گذشته از جمله زمان‌هایی است که زبان آموزان در صحبت کردن به آن دچار تردید می‌شوند و معمولا بین was/were یا did شک می‌کنند که کدام‌یک را استفاده کنند. برای حل این مشکل زمان گذشته را به دو قسمت تقسیم کرده‌ایم و در این جلسه تنها گذشته was/were را یاد می‌گیریم.
داستان سفر تاریخی نیل آرمسترانگ به سفر ماه و گزارشگری که با او مصاحبه می‌کند در این جلسه آمده است که باعث می‌شود شما بعد از این جلسه بتوانید به راحتی با ساختار گذشته did صحبت کنید.
صحبت کردن با ساختار مجهول، آرزویی است که بسیاری از زبان آموزان دارند. همیشه در دبیرستان به شما یک جمله معلوم داده‌اند و از شما خواسته‌اند که جمله را مجهول کنید. شما با پیدا کردن فاعل آن را حذف می‌کردید و مفعول را جای فاعل می‌گذاشتید و به این ترتیب جمله را مجهول می‌کردید. ولی آیا در صحبت‌های روزمره زمان کافی برای انجام این کار را دارید؟ در این جلسه با استفاده از روش لحنی به سادگی یاد می‌گیرید که با ساختار مجهول صحبت کنید. همچنین گرامر جذاب گذشته استمراری را یاد خواهید گرفت که به راحتی با کمک آن می‌توانید یک واقعه مربوط به زمان گذشته را تعریف کنید.
با تمرین بیشتر و تسلط بر زمان گذشته، در این جلسه مبحث جدید درس داده نمی‌شود ولی کاربرد زمان گذشته را در محیط اداری یاد می‌گیرید که بسیار باعث بالا بردن سرعت تان می‌شود.
صحبت کردن با ساختار ماضی نقلی یکی از آرزو های هر زبان آموز است. متاسفانه در زبان فارسی لحن ماضی نقلی و گذشته ساده بسیار مشابه هم است و این باعث می‌شود که زبان آموزان نتوانند تفاوت این دو زبان را متوجه شوند. در این جلسه به طور کامل یاد می‌گیرید که به زمان ماضی نقلی که بسیار پرکاربرد است صحبت کنید.
مروری از کل زمان‌هایی که در این ترم داشته‌ایم را در یک داستان بازجویی پلیسی در این جلسه خواهید دید. تا این جلسه یاد گرفته‌اید که با زمان های حال استمراری، حال ساده، گذشته ساده، آینده قطعی، آینده غیرقطعی، گذشته استمراری، مجهول و ماضی نقلی صحبت کنید. بنابراین می‌توانید تمامی صحبت های ضروری و روزمره خود را انجام دهید.
در انتهای این دوره غیر حضوری واقعا چه رخ خواهد داد؟

شما بعد از گذراندن این ده جلسه می‌توانید در سفر های خود به خارج از کشور کلیه نیاز هایتان را برطرف کنید و از ارتباط برقرار کردن به زبان انگلیسی لذت ببرید.

دیاگرام پیشرفت:

%Listening 30 % ——-> 50

%Speaking 30 % ——-> 50

%Reading 10 % ——-> 20

%Writing 10 % ——-> 20

این بسته برای چه کسانی مفید است؟

این بسته برای تمام کسانی که پرمشغله هستند و می‌خواهند انگلیسی را به طور موثر و در کوتاه مدت بیآموزند مفید است.

هدف این بسته چیست؟

هدف این بسته این است که ایرانیان را با روش لذت بخش یادگیری زبان انگلیسی آشنا کند و کاری کند که ایرانیان با افتخار و سربلندی در عرصه جهانی حضور یابند.

محتویات بسته چیست؟

جزوه، برگه تقلب که حاوی خلاصه ای از کلاس ها می باشد، پنج عدد دی وی دی تصویری، یک عدد سی دی صوت ده جلسه، برگه فعال‌سازی معلم خصوصی رایگان

سرفصل های دوره مکالمات ضروری ۲

* قیدهای تکرار (Frequency Adverbs)

* اعداد نشان­ دهنده تکرار

* انواع تعارف

* آشنایی با فعل­ های ترکیبی مهم

* زمان آیندهam/is/are + ing

* زمان آینده (To be going to)

* زمان گذشته 20%

* زمان گذشته 80%

* زمان گذشته استمراری

* انواع پل­ها

* ساختار مجهول­ها

* مکالمات اداری

* زمان ماضی نقلی