مراکز درمانی طرف قرارداد

خرید سهام کاری

به همت گروه سلامت آریان، فرصتی بی نظیر جهت همکاری با مراکز درمانی خارجی در کشور عمان و قطر برای پزشکان محترم فراهم شده است. در این روش متقاضی با خرید سهام کاری یا حق کار در یکی از مراکز معتبر درمانی می تواند به مدت زمان 3حداقل  الی 30 روز  بدون درگیر شدن با مسائل سهامداری و حقوقی، در آن مرکز مشغول به فعالیت شود. استفاده از این روش پزشکان را قادر می سازد تا بصورت مستقل از امکانات و تجهیزات آن مرکز بهره مند شوند و در عین حال به عنوان کارفرما به امر طبابت بپردازند.

بی شک خرید سهام کاری را می توان به عنوان بهترین و سریع ترین راه کسب درآمد ارزی و دست یافتن به فرصت طبابت در عرصه ی بین الملل و همچنین کسب تجربه ای ماندگار از تعامل با بیماران و کادر درمان خارجی در نظر گرفت.

لازم به ذکر است، بیمارستان ها و کلینیک هایی که حق کار در آنها بصورت سهام کاری قابل واگذاری است جزو مراکز سودآور و فعال در کشورهای هدف به حساب می آیند که دارای اعتبار فراوان و گردش بیمار بالایی هستند. در ضمن، مواردی از جمله تبلیغات، فرایند های پذیرش و مدیریت بیماران، توسط کادر ویژه ی آن مرکز انجام خواهد گرفت و خریدار سهام کاری بابت انجام این موارد دغدغه و مسولیتی نخواهد داشت.  

مزایای خرید سهام کاری

  • امکان واگذاری سهام کاری به غیر
  • استفاده از حق کار در زمان دلخواه
  • محفوظ ماندن حق کار برای پزشک
  • درآمد بیشتر نسبت به استخدام دائم
  • کسب تجربه ی طبابت در معتبرترین مراکز درمانی خارجی

جهت دریافت مشاوره ی رایگان در زمینه ی خرید سهام کاری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کلینیک مسقط
پخش ویدیو
بیمارستان مسقط
پخش ویدیو
کلینیک دندان و زیبایی مسقط
پخش ویدیو

نمونه تفاهم نامه های منعقد شده با مراکز درمانی عمانی