اخذ مجوز طبابت کشورهای عربی در یک قدمی شما

اخذ بیش از 500 مجوز طبابت توسط دکترپیشکار برای پزشکان و متخصصان ایرانی

متن سربرگ خود را وارد کنید

آمادگی و پذیرش در آزمون های پزشکی کشور مقصد

با توجه به قوانین کشور مقصد برای استخدام پزشکان، لازم است داوطلبین در یکی از آزمون های پرومتریک، پلب یا USMLE شرکت کنند؛ تیم دکتر پیشکار قوانین آزمون را بطور کامل برای شما بیان می کند، نمونه سوالات را در اختیارتان قرار می دهد و تمامی شرایط لازم برای پذیرش شما در آزمون ورودی را فراهم می کند.

تأیید و معادل سازی مدارک تحصیلی و کاری

برای کار در کشورهای عربی گرفتن تاییدیه مدارک تحصیلی و کاری الزامی است.

از آنجا که شرایط تایید مدارک تحصیلی برای کشورهای مختلف متفاوت است ما همراه و راهنمای شما برای اخذ تایید Dataflow، ECFMG و … هستیم.

یافتن فرصت های شغلی مناسب

پس از معادل سازی مدارک و پذیرش در آزمون های کشور مقصد، باید فرصت شغلی مناسب پیدا کنید.
تیم دکترپیشکار بهترین فرصت های شغلی با بالاترین حقوق را در بهترین بیمارستان های کشورهای خارجی، به پزشکان، متخصصان و تکنسین ها معرفی می کند و در تمام مراحل از یافتن پیشنهاد کاری گرفته تا مصاحبه، اخذ اقامت و شروع به کار همراه شما خواهد بود.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دریافت مشاوره رایگان

Get a free consultant