معرفی پزشک

متن سربرگ خود را وارد کنید

پزشکان و متخصصین از ارکان اصلی گردشگری سلامت به شمار می‌روند و گروه آریان در این صفحه از بخش مدیکال توریسم، به معرفی متخصصین و پزشکانی که در حوزه گردشگری سلامت فعالیت می‌کنند، می‌پردازد. به جرئت می‌توان گفت که ایران از لحاظ علم پزشکی و پرورش پزشکان حاذق و متبحر، در جهان حرف‌های زیادی برای گرفتن دارد و این امر به اعتبار پزشکی ایران از نگاه دنیا می‌افزاید.

متخصصان و جراحان ایرانی بسیار با اطلاعات، به روز و ماهرند و بسیاری از آن‌ها در سطح بین‌المللی مطرح هستند. شایان ذکر است که جراحان زبده ایرانی در رشته‌های مختلفی مانند جراحی بینی، جراحی‌های کاهش وزن، کاشت مو و به صورت کلی در هر نوع جراحی‌های زیبایی در سراسر جهان مشهور هستند.

باید اضافه شود که جراحان ایرانی و پزشکان زبردست جایگاه‌های عالی در زمینه‌های پزشکی شامل چشم پزشکی، مراقبت‌های دندان پزشکی، پیوند اعضا، آنکولوژی و دیگر خدمات را به خود اختصاص داده‌اند. این امر در ساخت و ایجاد یک چهره‌ی خوب از پزشکی ایران در جهان تأثیر به سزایی دارد و گردشگرانی که با هدف خدمات درمانی وارد ایران می‌شوند، معمولاً با رضایت به کشور خود بازمی‌گردند.

دکتر عبدالرضا خاتمی، دکتر محمد گلی و دکتر پرند، سه تن از مجرب‌ترین پزشکان ایرانی محسوب می‌شوند که آوازه و شهرت تخصصشان توانسته گردشگران زیادی به خصوص از کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس را برای درمان به ایران بکشاند. دکتر خاتمی، فوق تخصص جراحی ترمیمی از اتریش، بیش از 20 سال در زمینه جراحی زیبایی صورت دارد و در کلینیکی مجهز به ارائه خدمات زیبایی می‌پردازد. دکتر گلی نیز از دیگر پزشکان خوشنام این حوزه به شمار می‌رود که در دوران تحصیل و طبابت خود توانسته به موفقیت‌های گوناگونی دست یابد و امروزه به عنوان یکی از ماهرترین پزشکان جراحی زیبایی به ارائه خدمات می‌پردازد.

گروه آریان در این وب‌سایت همچنین مجهزترین بیمارستان ها و کلینیک‌هایی که خدمات توریسم درمانی به مسافران خارجی ارائه می‌دهند را معرفی می‌کند. از آنجا که متخصصین زیبایی مجربی در داخل کشور داریم، خدمات زیبایی نیز جزء پرطرفدارترین خدمات مدیکال توریسم در ایران شناخته می‌شود. البته ناگفته نماند بیمارستان ها و کلینیک‌های مجهز و قیمت مناسب خدمات زیبایی در ایران نسبت به سایر نقاط جهان، دلیل محکمی برای این انتخاب است.

پکیج پیشنهادی خدمات مدیکال نیز برای گردشگران طراحی شده که شامل بهترین مراکز اقامتی و خدمات پزشکی مختلف به همراه وقت ویزیت، ترانسفر، مترجم رایگان و سیم کارت و اینترنت رایگان است.

دریافت مشاوره رایگان از دکترپیشکار
مشاوره، راه‌کاری سریع و کارآمد برای موفقیت شما!

فرم مشاوره دکترپیشکار